Nog heel even wachten en dan is het zover… Op 17 maart om 9.00 uur (Pacific Time) komt Blizzard namelijk met een ware onthullingsshowstream gehost door niemand minder dan Brian Kibler en Hearthstone Game Director Ben Lee! Daarnaast zullen ook Game Designers Chadd Nervig en Dean Ayala het één en ander uit de doeken doen tijdens deze stream.

Check ook deze mysterieuze tweet van Blizzard:

Blizzard geeft zelf aan dat er meer informatie gedeeld gaat worden dan ooit tevoren, dus ons team heeft de stream sowieso al in de agenda gemarkeerd. Uiteraard gaat er gepraat worden over de nieuwe uitbreiding van Hearhstone, welke we (op basis van voorgaande jaren) medio april mogen verwachten. Dan start gelijk het nieuwe ingame jaar van de …? Dat weten we natuurlijk nog niet, maar we gaan afscheid nemen van het jaar van de draak – dat is een zekerheid.

Blizzard geeft zelf aan dat er meer informatie gedeeld gaat worden dan ooit tevoren, dus ons team heeft de stream sowieso al in de agenda gemarkeerd. Uiteraard gaat er gepraat worden over de nieuwe uitbreiding van Hearhstone, welke we (op basis van voorgaande jaren) medio april mogen verwachten. Dan start gelijk het nieuwe ingame jaar van de …? Dat weten we natuurlijk nog niet, maar we gaan afscheid nemen van het jaar van de draak – dat is een zekerheid.